Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

  [Vallheris] Rangi Niebianów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Evan
Evan


Miano : Evan
Liczba postów : 214
Join date : 24/01/2015

 [Vallheris] Rangi Niebianów Empty
PisanieTemat: [Vallheris] Rangi Niebianów    [Vallheris] Rangi Niebianów EmptyPon Lut 02, 2015 7:38 pmHierarchia
RANGI W AETERIUM:


WŁADCZYNI NIEBIOS/WŁADCA NIEBIOS:

  Władca może być tylko jeden, no nie licząc swojej żony rzecz jasna która mu pomaga we władaniu rasą. Aniołowie wybierają następcę spośród dzieci władcy i władczyni. Ich władza przeważnie jest przekazywana wraz z pokolenia na pokolenie, jednak to zawsze pierwsze dziecko ma największe szanse na zdobycie tronu swoich rodziców. Ograniczenie: anioły astralne cesarska rodzina.  
  Limit miejsc: 0/2 | wolne. 
  Bonus rangowy: Otwieranie portali do wymiarów nieznanych.ASTRALNA KSIĘŻNICZKA/ ASTRALNY KSIĄŻĘ:

  Są to dzieci pary królewskiej. W zależności od tego które pierwsze się urodziło stoją oni w kolejce do tronu lecz nie oznacza to że pierwszy w kolejce będzie następcą tronu. Ograniczenie: potomni aniołów astralnych cesarska rodzina. Limit miejsc: nieograniczone | Decyduje para królewska. Bonus Rangowy: Otwieranie portali do wymiarów ale jedynie w nagłych przypadkach, i tak samo tyczy do la tierre.ARCYKSIĄŻĘ/ ARCYKSIĘŻNA:

  Jest to pierwsze dziecko pary królewskiej bądź wyznaczona osoba na pełnienie tego stanowiska w chwili gdy nie ma potomka. Ograniczenie: potomni Cesarska | zasłużeni. Limit miejsc: 0/6 | wolne. Bonus Rangowy: Posiada dodatkową moc, która sprawia że nikt, nie ma prawa się mu sprzeciwić, a co za tym idzie nie możego zaatakować.TRON:

  Pełni on rolę zastępcy władcy. Jest wybierany przez Władcę i jeżeli następca jest zbyt młody i niedojrzały by posiąść władzę wtedy taka osoba zastępuję władcę do czasu możliwości przejęcia władzy przez potomków. Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: 0/2 | wolne. Bonus rangowy: Posiada prawa zbliżone do władcyŚWIETLISTY AMBASADOR:

  Jest to osoba która ma za zadanie negocjację dogodnych warunków dla swego królestwa jak i utrzymywanie pokoju wewnątrz królestwa. Posiada ogromną wiedzę a na Ambasadora wybiera jedynie władca.  Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: 0/3 | wolne. Bonus Rangowy: Rozbudowana wiedza na temat zachowań co sprawia łatwiejszą i szybszą negocjacjęPROKONSUL:

  To oni zajmują się sprawami ustawodawczymi oraz wykonawczymi. Wprowadzają oni zasady panujące w królestwie. Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: 0/5 | wolne. Bonus Rangowy: potrafią poznać myśli innych osób (raz na 5 postów)RADA STARSZYCH:

  Jest to grupa najstarszych Archaniołów którzy swą wiedzą mają pomagać swemu władcy. To oni żądzą królestwem w momencie gdy para królewska ginie nie zostawiając potomka na świecie. To oni też mają ostatnie słowo w sprawie wyboru kolejnego władcy.  Ograniczenia: Archanioł. Limit miejsc: 0/10 | wolne. Bonus rangowy: Ich zdanie w królestwie jest bardzo ważne i potrafią otworzyć bramę do przedpiekla.SERAFIN:

  Jest to najstarszy i najbardziej doświadczony spośród Aniołów. Swoją wiedzę zbierał przez kilka setek lat przez co jest za równo dobrym wojownikiem jak i magiem. Jego rolą jest szkolenie młodych aniołów.  Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: nieograniczone. Bonus Rangowy: Każdy młody anioł, włącznie z tymi z rodziny królewskiej powinien się go słuchać i od niego się uczyć.NEFILM:

  Jest to anioł upadły, jego skrzydła są z dwóch kolorów, jedno jest białe, a drugie czarne lub oba są koloru czarnego, w zależności od tego ile zła popełnił. Ma on dostęp do nieba, jednak może się w nim pojawić raz na tydzień. Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: nieograniczone. Bonus rangowy: Ma sporą swobodę gdyż tylko połowicznie jest obywatelem Aeterium.CHERUBIN:

  Jest to strażnik tajemnic. Jego zadanie to strzec tajemnic związanych z rasą. To on przepuszcza przez bramę przejścia i to on strzeże by nikt niepowołany wtargnął do królestwa.  Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: 0/5 | wolne. Bonus rangowy: Widzi prawdziwą istotę duszy. (Dobro/zło)


ARCHANIOŁOWIE:

  Można ich nazwać wojownikami doskonałymi. Przeważnie wyobrażane i wdziane w zbrojach płytowych z kapturem na głowach zasłaniającymi twarze. Część twierdzi iż nie posiadają oni materialnego ciała. Władają oni różnorodną bronią i stoją na czele armii anielskiej. Czynią więc rolę generałów. Pełnią też rolę strażników najważniejszych rang.  Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: 0/20 | wolne. Bonus rangowy: Nie działają na nich żadne moce z bonusów rangowych.ZASTĘP ANIELSKI:

  Nic innego jak wojownicy którzy mają za zadnie strzec granic królestwa jak i walka ze złem. Są pod bezpośrednim przewodnictwem Archaniołów. Są dobrze wyszkoleni w dziedzinie militaranej przez co uważani są za jedną z najlepszych armii zdolnych walczyć z każdym typem przeciwnika. Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: nieograniczone.  Bonus Rangowy: Gdy ich HP spadnie poniżej 30, ich skuteczność bojowa rośnie dwukrotnie.ANIOŁ SYMBOLU:

  Może być to na przykład anioł Chwały, sprawiedliwości, mądrości etc. Są to aniołowie dziwni i nieobliczalni zależnie od symbolu jaki noszą na sobie. W królestwie są Neutralni i unikają wykrycia przez co często uważa się je za zwykłe anioły. Ograniczenia: Brak. Limit miejsc: nieograniczone. Bonus rangowy: Zależne od symbolu (Zgłaszać się do Cassiopeji)ANIOŁ STRÓŻ:

  Jest to anioł który ma strzec czyjegoś istnienia. Nie może się jednak ujawnić gdyż wtedy tą osobę przejmuje kolejny stróż, a poprzednik przechodzi na inną osobę. Może on jedynie strzec osób, które podążają neutralną ścieżką bądź tą prawdziwie dobrą i szlachetną. Ograniczenia: Brak  Limit miejsc: nieograniczone. Bonus rasowy: Upodobnianie się do rasy osoby której anioł strzeże.
ŚWIĘTY:

  Jest to dusza która ma się stać aniołem. Uczy się pod czujnym okiem Serafina i powoli staje się materialną istotą czyli aniołem. Ograniczenia: Musiał wcześniej zginąć. Limit miejsc: nieograniczone.  Bonus rangowy: Może zostać aniołem.ANIOŁ CIEMNOŚCI/ ANIELICA CIEMNOŚCI:

  Jest to osoba która wcześniej była najbardziej religijna i lojalna wobec władców nieba ze wszystkich, jednak z czasem zaczęła się "buntować" by na końcu przemienić się w narzędzie do niszczenia przez co została wygnana z niebios. Anioły te gdy tylko zobaczą cokolwiek co kojarzy im się z przemocą wpadają w niepohamowany szał i rządzę zabijania, ich skuteczność bojowa wówczas znacząco rośnie. Tak naprawdę gdy popadają w szał są najskuteczniej walczącymi wojownikami ze wszystkich istot anielskich. Są na wyginięciu gdyż są ścigani przez inne anioły, które chcą ich wybić co do jednego. A powodem tego jest tylko i wyłącznie jeden anioł ciemności. W przeciwieństwie do pozostałych aniołów są bardzo uczuciowi, często nawet bardziej niż ludzie. Ograniczenia: Anioł sprzeciwiający się władcy i popadający w szał po zobaczeniu przemocy. Limit miejsc: 0/10 | wolne  Bonus rangowy: istota posiada umiejętność latania, bronie tworzą z cienia, nie ważne czyjego, więc w ciemności są najlepsi, broń mogą dowolnie przemieniać.


ANIOŁ ŚMIERCI / ANIELICA ŚMIERCI

  Anioł który jest pod bezpośrednim przewodnictwem władcy aniołów, nie ma wstępu do nieba, jest niemalże całkowicie pozbawiony uczuć gdyż ukazują się bardzo rzadko, a jeśli już to również bardzo słabo. Do jego zadań należy odnajdywanie zagubionych dusz i przeprawianie ich na "drugą stronę". Nie wiedzą prawie nic na temat innych, zwykle ich nie ciekawią. Natomiast ich skrzydła są koloru czarnego. Właściwie to chyba nawet nie spotkali nigdy żadnych aniołów i wychodzą z założenia iż wszystkie są idealnie takie same jak oni.  Ograniczenia: Nefilim. Limit miejsc: nieograniczone.  Bonus Rangowy: Widzą duszę zarówno osób martwych jak i żywych dzięki czemu mogą określić to jacy oni są oraz ich siłę. Przemieszczanie się w formie duchowej i otwieranie portalu do nieba.


INNE
Powrót do góry Go down
 

[Vallheris] Rangi Niebianów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
»  [Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów
» [Lorelden] Rangi Zmiennych
»  [Arvandor] Rangi Elfów
» [Vendicare] Rangi Demonów
» [Aerdwan] Rangi Wampirów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STREFA ISTNIENIA :: Księga Stworzenia :: Księga Hierarchii-