Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

  [Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Evan
Evan


Miano : Evan
Liczba postów : 214
Join date : 24/01/2015

 [Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów Empty
PisanieTemat: [Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów    [Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów EmptyPon Lut 02, 2015 7:37 pmHierarchia
Rangi w Thangaldaros:


CESARZ THANGALDAROS / CESARZOWA THANGALDAROS

  Królewska para która sprawuje najwyższą władzę w królestwie Thangaldaros i na ich terenach. Władca przeważnie zostaje wybierany przez radę starszych jeśli nie zostawili tamtejsi potomków do objęcia władzy. Posiadają władzę absolutną w swoim państwie i środki zbierane przez wieki.Ograniczenie: Mroczny Elfy ze Stanu Cesarskiego.Bonus Rangowy: Posiada dodatkową moc, która sprawia że żaden mroczny elf lub inni, nie ma prawa sprzeciwić się jemu, a co za tym idzie nie może go zaatakować.


KSIĄŻĘ CIERNISTY / KSIĘŻNICZKA CIERNISTA

  Potomstwo królewskiej pary, najstarszy syn zostaje Arcyksięciem, natomiast córka Arcyksiężniczką. Nie oznacza to, że pierwszy zostanie faktycznie królem, jednak rzadko zdarza się odwrotnie. Często są jednocześnie generałami i traktowani są jako cześć armii. Ograniczenia: Potomkowie Króla i Królowej. Bonus Rangowy: Posiada dodatkową moc, która sprawia że żaden mroczny elf lub inni, nie ma prawa sprzeciwić się jemu, a co za tym idzie nie może go zaatakować.


ARCYKSIĄŻĘ / ARCYKSIĘŻNA

  Najstarszy syn i najstarsza córka pary królewskiej, to oni są pretendentami do tronu, oczywiście bardziej książę, księżniczka tylko w przypadku gdy syn arcyksiążę jest jeszcze zbyt młody. Ale musi ustąpić mu miejsca gdy ten dorośnie. Ograniczenia: Rodzina królewska. Bonus Rangowy: Posiada dodatkową moc, która sprawia że żaden mroczny elf lub inni, nie ma prawa sprzeciwić się jemu, a co za tym idzie nie może go zaatakować.


ZASTĘPCA / ZASTĘPCZYNI

  Zastępuje władcę po jego śmierci gdy ich potomstwo jest zbyt młode aby przejąć tron. Rządzą wówczas do czasu osiągnięcia przez potomstwo dorosłości.Ograniczenia: Osoba z warstwy Szlacheckiej, czasami mieszczaństwa. Bonus Rangowy: Korzystanie z dobrodziejstw rodziny królewskiej.


RADA STARSZYCH

  Najstarsi z najstarszych oraz najmądrzejsi, gdy rodzina królewska nie pozostawiła potomstwa wówczas wybierają oni nowego króla. Ograniczenia: Minimum tytuł szlachecki.Bonus Rangowy: Możliwość wyboru króla


MROCZNY DRUID

  Najważniejszy z kapłanów, sprawuje pieczę nad świątynią i innymi kapłanami. W razie potrzeby modli się za kogoś i zapewnia mu bezpieczeństwo prosząc o to boga mrocznych elfów. Może również udzielić komuś swojego błogosławieństwa.Ograniczenia: Wychowanek świątyni Bonus Rangowy: Zdolność otwierania portali do innych wymiarów i udzielanie błogosławieństwa


SZARY DRUID

  Mieszkaniec świątyni, opiekuje się nią i podobnie jak główny kapłan może się za kogoś modlić aby zapewnić mu ochronę swojego boga.Ograniczenia: Brak Bonus Rangowy: Posługiwanie się magią białą lub czarną w zależności od preferencji.


PREFEKT GWARDII

  Urzędnik reprezentujący Gwardię mrocznych elfów. Odpowiada za nią i za wszystko co gwardia robi.Ograniczenia: Mroczny Elf ze stanu minimum mieszczańskiego.Bonus Rangowy: Wysoki autorytet, sporo pieniędzy


PROKONSUL

  To oni zajmują się sprawami ustawodawczymi oraz wykonawczymi. Wprowadzają oni zasady panujące w królestwie.Ograniczenia: stan arystokratyczny. Bonus Rangowy: szanowany, posiada bardzo duży majątek, stoi pond prawem i to on je ustala.


AMBASADOR/KA CIEMNOŚCI

  Zajmuje się sprawami politycznymi państwa gdy król zwyczajnie nie ma na to ochoty i chęci. Powinien wiedzieć o innych rasach jak najwięcej i jak najlepiej je znać gdyż w dużym stopniu to od niego zależą stosunki mrocznych elfów z innymi rasami.Ograniczenia: Osoba urodzona w rodzinie Arystokratycznej. Bonus Rangowy: Posiada prawa prawnicze i może się uczyć.


SZARY ARYSTOKRATA / SZARAWA ARYSTOKRATKA

  Rodzina Szlachecka z wyższych sfer posiadająca spory majątek. Są bardzo zarozumiali i pewni siebie, uważają, że stoją ponad prawem, jednak nic bardziej mylnego. Często płaszczą się przed rodziną królewską. Ograniczenia: Urodzenie Szlacheckie lub wyniesienie do tego statutu przez członka rodziny królewskiej.Bonus Rangowy: Niższe warstwy społeczne często się ich słuchają gdyż ich zarozumiałość potrafi być przerażająca.


WOJOWNIK OSTRZA / WOJOWNICZKA OSTRZA

  Podstawa armii mrocznych elfów, większość z nich walczy przy pomocy dwóch niczym nie różniących się od siebie mieczów o zupełnie zwyczajnym wyglądzie lub jednego długiego, szerokiego i dwuręcznego miecza. Ograniczenia: Minimum Mieszkaniec Thangaldaros Bonus Rangowy: Brak


SKRYTOBÓJCA / SKRYTOBÓJCZYNI

  Mroczny elf który potrafi władać bardzo dobrze bronią, która może mieć nałożoną truciznę na ostrze. Jest najlepszym mordercą na zlecenie i wykonuje bardzo dobrze swoje zadanie. Osoba taka jest posłuszna swojemu zleceniodawca.Ograniczenia: Minimum Mieszkaniec Thangaldaros. Bonus Rangowy: Może znikać, tylko nie w czasie walki, może na przykład przed walką i zaatakować z zaskoczenia.


MIESZKANIEC THANGALDAROS / MIESZKANKA THANGALDAROS

  Najzwyczajniejszy mieszkaniec Thangaldaros który zajmuje się różnymi codziennymi obowiązkami jak każdy inny w innym królestwie czy cesarstwie. Mogą posiadać własny zawód, tym bardziej pod rangę ale to już wyjątek.Ograniczenia: ze stanu nobilitowany, niewolniczy i arystokratycznej.Bonus Rangowy: rzadko kto posiada moc dodatkową u mieszkańców Thangaldaros, iż nadzwyczajni mają rasowe moce od urodzenia.


INNE
Powrót do góry Go down
 

[Thangaldaros] Rangi Mrocznych Elfów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
»  [Arvandor] Rangi Elfów
»  [Vallheris] Rangi Niebianów
» [Vendicare] Rangi Demonów
» [Aerdwan] Rangi Wampirów
» [Lorelden] Rangi Zmiennych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STREFA ISTNIENIA :: Księga Stworzenia :: Księga Hierarchii-