Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Settan Kuran

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Settan Kuran
Settan Kuran
IMPERATOR AERDWAN


Miano : Settan Seiren Kuran
Liczba postów : 6
Join date : 10/04/2015

Settan Kuran Empty
PisanieTemat: Settan Kuran   Settan Kuran EmptySob Kwi 11, 2015 3:38 pm

Miano: Settan Amadeus Kuran
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19.400 lat
Grupa:  Szlachetni
Rasa:   Wampir
Klasa:  Skrytobójca/Miecznik
Ranga: Imperator Aerdwan
Ranga dodatkowa: Spadkobierca Tronu
Hierarchia: Cesarska
Pochodzenie: Aerdwan
Przydomek: Asartos - Łowca Dusz
Orientacja: odkryjcie to same moje piękne ;*
Rodzina: Rodzice: Seiren Kuran[nie żyje] i Victoria Kuran[uznał ją za zmarłą/zaginioną], Brat Bliźniak Cedric Kuran i dwie siostrzyczki bliźniaczki.
Wygląd

Settan od urodzenia ma kolor włosów kruczoczarne po rodzicach. Odziedziczył urodę po swoim ojcu, który jest łudząco podobny aż do teraz. Oczy są koloru rubinowego, jak u większości wampirów, jednak kiedy staje się zły, lub objawia się w nim jakiekolwiek negatywne uczucie, zmieniają one kolor na biały oraz oczy na fioletowe z ognikiem, posiada on także bardzo wyostrzone rysy twarzy. Facet mierzy około 185 cm, waży jakieś 82 kilo, z czego na jego sylwetce widać bardzo wyraźnie zarysy mięśni. Jego specyficzny wygląd cechy blizna na górnej części nogi, jest niewidoczna wręcz, ale pod światło to jest w kształcie szramy. Na ramieniu jest znamię rodowe zrobione w kształcie krwawej róży.
Strój Oficjalny: Cesarski strój składający się z koszuli, której nigdy nie nosi zapiętej do końca. Aksamitne spodnie pod kolor koszuli i zwykłe najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek nosił. Z dodatków jest to diadem wampirzy w jego włosach oraz medalion, a na palcu posiada sygnet, którego nigdy nie zdejmuje bez względu na sytuację.
Strój nieoficjalny: Ubrany jest od podstaw w zwyczajną bieliznę. Natomiast następne on trzyczęściowy strój z kapturem zakrywa cały jego tors aż pod szyję, jednak nie osłania jej. Kolejnym elementem są spodnie szyte specjalnie na zamówienie, skórzane ze wzmacnianymi płytami dla lepszej ochrony. Na jego stopach znajdują się lekkie buty,
które nie powodują najmniejszego hałasu przy stawaniu normalnych kroków, nie wspominając już o skradaniu się. Cały strój jest w kolorze rubinowym z akcentem ciemnym podszyciem od zewnątrz.

Atrybuty

Siła: 9 (+2)
Wytrzymałość: 6 (+4)
Magia: 15
Zwinność: 15 (+2)

UmiejętnościUmiejętności bojowe:
♠ mistrzowska walka sztyletami (lub dwoma mieczami)
♠ niewykrywalność, siła, wytrzymałość, zwinność
♠ szybkie przemyślanie kolejnych ruchów

Umiejętności skrytobójcy:
♠ znikanie przed i w czasie walki
♠ atakowanie z zaskoczenia
♠ walka sztyletami, bądź dwoma mieczami

Umiejętności Rasowe:
♠ Teleportacja
♠ Telekineza
♠ Zmiana w nietoperza o północy lub podczas nocy.Zaklęcia/Moce


Czynne:

- Panowanie nad żywiołem ognia -  potrafi obsługiwać każde zaklęcie z żywiołu Ognia. Typu tworzenie kul ognistych, burza ognista itd.
- Gabinet Luster - Zamyka przeciwnika oraz siebie w klatce z każdej strony otoczonej ciemnymi lustrami, a sam znika w jednym z nich, cechą tej mocy jest to iż przeciwnik jest zdezorientowany, nie wie który cel jest tak naprawdę prawdziwy, a cienie odbijające się w lustrach są równie zabójcze co sam Wampir, jednak często używa tej mocy tylko do tego aby wykończyć przeciwnika ze wszystkich sił, nie została nigdy użyta do zadania śmiertelnego ciosu.
- Cios w plecy - Jest to umiejętność pozwalająca na zniknięcie ze wzroku przeciwnika, pojawienie się za jego plecami oraz szybki atak w plecy bez możliwości uniku/obrony.
- Atak szesnastu - umiejętność polega na wyprowadzenie szesnastu ciosów jeden po drugim, w przypadku zablokowania jednego, liczba zmniejsza się o 2, jednak ataki te są bardzo szybkie i wycelowane w witalne punkty przeciwnika, powodujące poważne krwawienie.

Bierne:

Reinkarnacja [Bierne, wrodzone] - Potrafi po śmierci wejść ponownie do życia w kolejnym pokoleniu Wampirów. [jest reinkarnacją Ozorysa, kiedy ujawnia się ma zmianę kolorów na biały w kolorze śniegu.]

-Księga Kaina -  potrafi wskrzeszać osoby jedynie za pomocą księgi Kaina i specjalnego kryształu, który nosi przy sobie na sygnecie. Moc działa jedynie na nieumarłe dusze. Z tej księgi też może wywołać armię cieni czy też swoich sługów poprzez pieczęć ale to jedynie w walkach poważnych to używa (w ostateczności).


Magiczne przedmioty-Księga Kaina -  potrafi wskrzeszać osoby jedynie za pomocą księgi Kaina i specjalnego kryształu, który nosi przy sobie na sygnecie. Moc działa jedynie na nieumarłe dusze. Z tej księgi też może wywołać armię cieni czy też swoich sługów poprzez pieczęć ale to jedynie w walkach poważnych to używa (w ostateczności).


Profesje- Alchemia (związane z leczeniem rannych - medyk)
- Arkana
- Zielarstwo
- Historia
- Szkicowanie
- Geografia
- Skrytobójstwo (połączenie z Miecznikiem)


Wierzchowiec

Sauros - Smok swojego ojca Seirena, który został do zaopiekowania się. Jest jedynym najlepszym przyjacielem Settana. Na razie wierzchowiec nie do walki. Odziedziczył w majątku.
- Mithrandor - Płonący Koń z efektem fioletu.

Ekwipunek- Przybory do rysowania (Kartografia)
- przybory do uzdrawiania (Medy, Alchemik)
- 2 sztylety + miecz ojca


Posiadłość

Pochodzi z Zamku Aerdwan.

Charakter

Za młodu charakter Settana zmieniał się gwałtownie, co nie powinno nikogo dziwić. Kiedyś był kochającym dzieckiem, który zawsze lgnął do wszystkiego, co jest mroczne, tajemnicze, niebezpieczne. Zawsze podziwiał charakter ojca i marzył, żeby stać się takim, jak on. Minęło kilka tysięcy lat podczas dorastania. Jego cała sielanka minęła i stawał się dorosłym chłopakiem jedynie przez swojego rodzica, który mu pozostał. Stał się zimnym draniem, który traktował wszystko ironicznie i reagował niekiedy impulsywnie. Nie doświadczył żadnego uczucia pokroju przyjaźni czy miłości, bo jego matka po prostu zniknęła. Nie potrafił niczego wyobrazić. Co najgorsze, Seiren karał go za to, że nawet był mało poważnym i czasami beztroskim synem. Chciał go nauczyć za wszelką cenę nie odczuwania emocji, obojętności. Chciał mu wpoić to, że nie jest mu potrzebna żadna miłość. Po jakimś czasie zaprzyjaźnił się ze swoim mistrzem, Vincentem, który uczył, że przyjaźń jest najważniejsza, a miłość kiedyś odnajdzie każdego. Settan nie był zbytnio skłonny do wpajania nauk swojego mistrza, bo był nauczany, że takie coś, jak miłość istniało jedynie wtedy, gdy potrzebne było spłodzenie potomka, który przejąłby tron po ojcu. Zachowanie u niego jest bardzo zmienne, ponieważ czasami odbijają się cechy takie, jak współczucie, opieka i wyrozumiałość. Mimo wszystko jeśli ktoś podpadnie Settanowi, to z całą pewnością można od niego oczekiwać nienaturalnego chłodu i agresji.

HistoriaRozdział I "Narodziny i Dzieciństwo Settana"

Dzień nastał burzowy, w którym narodził się pierwszy potomek o imieniu Settan Amadeus Kuran po jakimś czasie Cedric Kuran. Jako dziecko lubił się bawić ze swoim bratem, wtedy zauważyli, że będą mieć dwie siostrzyczki. Potomek dorastał jako dziecko przy swoim ojcu
był nauczany wszystkiego co powinien wiedzieć przyszły spadkobierca tronu. Nie miał czasu jak kiedyś dla swojego kochanego brata i dwóch sióstr. Po minięciu kilku dobrych dni uciekła z Cesarstwa Victoria Kuran, jego matka. Łzy jedynie pokazały się u dziecka małego. Wtedy pierwszy raz dostał w twarz od ojca nie wiedział tak naprawdę za co:
- Dlaczego ojcze mnie uderzyłeś? za co ?! - odpowiedział z gniewem w oczach do swojego ojca Seirena. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że tak będzie wyglądało. Nie potrafił niczego już ogarnąć, każdy był inaczej traktowany tym bardziej Cedric i jego siostrzyczki.
- Dlaczego gorzej mnie traktujesz?! dlaczego Ojcze!! - krzyknął na swojego ojca z wyrazem jakby go chciał zabić swoim wzrokiem. Widział jak Seiren Kuran zaczynał do niego zbliżać się z wzrokiem niczym Imperator Krwawych Wojsk, które przeszło przez trupy niewinnych.
- Zrozumiesz mój synu, jak dorośniesz, dlaczego - odpowiedział znikając w tle mrocznych korytarzy. Settan odwrócił się nie wiedząc dlaczego tak ojciec zaczął zachowywać.
- Ojcze, dlaczego - odpowiedział cichutko sam do siebie nie wiedząc za co on zawinił. A może tak naprawdę Seiren kocha czy kochał Victorię Kuran? Był już zagubiony w tym wszystkim tak naprawdę. Syn po jakimś czasie zaczynał ćwiczyć sztuki walki i swoją profesję skrytobójstwo z dala od najbliższych jedynie przy swoim ojcu i mistrzu zarazem, który nazywał się Vincent D'arous. Jedynie Vincent potrafił go pocieszyć ale czy na pewno? Charakter jego zmieniał się drastycznie stając zimnym i niemiłym dzieckiem. Nie wiedział tak naprawdę co to jest ciepło rodzinne czy też miłość. Był stworzony przez ojca tylko dlatego żeby przejąć władzę dlatego do tego dążył. Nawet jakby miał misję stworzyć obalenia matki to na pewno był zrobił gdyby tutaj była.

Rozdział II "Krwawa Wojna i Katastrofa zarazem"

Minęło dobre kilka tysięcy lat jak dorastał nasz młodzieniec, który nie zważał już na nic jak jedynie utrzymać wszystko w ryzach dyplomację pomagając ojcu i robiąc wszelkie dokumenty podpisując swoim nazwiskiem swoim piórem i atramentem zarazem. W pewnej chwili minęła Era Etheariona i nadeszła wielka burza, która była nazywana Erą Ertorus czyli Era Katastrofa w której pochłonęło kilka istnień gdzie była zacięta walka Adiela (Anioła) i Lethala (Demona), a na końcu ujawniły się dwa prasmoki które też ze sobą walczyły. Po chwili zauważył brak ojca dlatego zaczynał go szukać bo nie pokoiło to, że nie wrócił jak obiecał synowi. Wybiegał szybko co ile tchu Settan i zauważył w ukryciu jak dwóch sługów w kapturach zadźgało srebrnym sztyletem w jego serce ojca. Jak Ci odeszli to szybko podbiegł do ojca, który mu wręczył klucz Imperatorski.
- Synu... masz ten klucz, musisz postawić zamiast mnie te cesarstwo jakie było kiedyś - odparł do niego, umierając wciąż na jego rękach i powiedział:
- Wybacz mi Synu za to co czyniłem wobec Ciebie, jestem dumny i zawsze byłem - dodał ostatnie słowa, które wydusił z siebie w tchnieniu życia. zmarł. Krzyk Settana rozdarł się po dziedzińcu jak wszyscy strażnicy przybiegli i byli w szoku, że został ich Imperator zabity Seiren Kuran.
- Przeszukać Cesarstwo !! - krzyknęła Najstarszy syn z rodzeństwa, który ma zostać spadkobiercą tronu. Wtedy strażnicy spojrzeli się na niego jak na władcę przyszłego.
- Tak jest mój Panie - odparli wszyscy z wielkim szacunkiem do niego. Wtedy przysiągł na śmierć ojca, że dorwie tych sługów i mordercę Ojca oraz zemści się należnym szacunkiem. Wtedy nastały złe czasy Aerdwan gdyż jak zniknęła cała rodzina oprócz rodzeństwa którym cały czas opiekuje się. Nie miał wyjścia zarazem i tak ich kochał. W danym momencie Rada Starszych wybrała następcę tronu to był Settan Kuran i został ukoronowany jak było napisane w testamencie na Imperatora Aerdwan.


Ostatnio zmieniony przez Settan Kuran dnia Sob Kwi 25, 2015 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Evan
Evan


Miano : Evan
Liczba postów : 214
Join date : 24/01/2015

Settan Kuran Empty
PisanieTemat: Re: Settan Kuran   Settan Kuran EmptySob Kwi 25, 2015 6:48 pm
Zaakceptowana
____________________________


Witamy Ciebie Drogi wędrowcze w Eldarionie! Obowiązkowo stwórz konto bankowe, pocztę, ekwipunek, wybierz profesję, by mieć dochody. Złóż również podanie o napisanie aury.

~~ Życzymy Przyjemnej Gry! ~~

Od razu dam ograniczenia co do mocy/zaklęć:

Panowanie nad żywiołem ognia - działanie 1 post, odnowienie 2
Gabinet Luster - działanie do 4-5 postów, odnowienie 3
Cios w plecy - działanie 2 posty, odnowienie brak
Atak szesnastu - czas działania do 4 postów, odnowienie 10
Powrót do góry Go down
 

Settan Kuran

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: STREFA ISTNIENIA :: Kartoteka :: Karty w budowie-