Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Uliczka i Ulice

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
[MG]Lydiana
[MG]Lydiana


Miano : Lydiana - Prasmok
Liczba postów : 15
Join date : 28/02/2015

Uliczka i Ulice Empty
PisanieTemat: Uliczka i Ulice   Uliczka i Ulice EmptyPon Kwi 13, 2015 11:38 pm

***
Powrót do góry Go down
[MG]Lydiana
[MG]Lydiana


Miano : Lydiana - Prasmok
Liczba postów : 15
Join date : 28/02/2015

Uliczka i Ulice Empty
PisanieTemat: Re: Uliczka i Ulice   Uliczka i Ulice EmptyPon Kwi 13, 2015 11:43 pm

Bogini Światła Lydiana przechadzała się wraz Regisem, który już nie jest zwykłym wampirem, a raczej już boską istotą. Zazwyczaj ją to cholernie zdziwiło ale no co poradzić przemyślała wszystkie za i przeciw. Wzruszyła ramionami idąc z wampirem bo jednak przecież posiada ciało ale trochę inne niż przedtem dlatego lepiej żeby takie miał niż wcale.
- Niedaleko jesteśmy przy dzielnicy mieszkalnej, widzisz tam to twój nowy dom - odparła pokazując palcem, jak stała na krańcu uliczki opierając się o mur kamienny.
- Wiem że będzie Ci ciężko odnaleźć pytania, ale na pewno je odnajdziesz mój drogi bracie, bo nim jesteś ale pamiętaj me słowa jesteś twórcą, nie wszech stwórcą bo ja, twój ojciec i Morgoth jesteśmy wszech stwórcami dlatego nawet jeśli z Ciała ojca to i tak nie masz tej samej mocy jak on - odparła z majestatycznym głosem pełen rozwagi.
Powrót do góry Go down
Regis Darkness
Regis Darkness


Miano : Regis Darkness
Liczba postów : 39
Join date : 07/03/2015
Age : 29
Skąd : Warszawa

Uliczka i Ulice Empty
PisanieTemat: Re: Uliczka i Ulice   Uliczka i Ulice EmptyWto Kwi 14, 2015 12:15 am

Regis niczego nowego się nie dowiedział. Nawet nie wiedział co robił na wyspach wulkanicznych. Poszedł na jakieś wakacje czy coś? Zrobił sobie wolne? Jeśli tak to wybrał słabe miejsce. Bardzo słabe. No nic. Tak czy owak prasmoczyca praktycznie nic a nic mu nie wyjaśniła. Niedobrze. Nie wiedział praktycznie nic. Na domiar złego czuł, że zapomniał o czymś bardzo, ale to bardzo ważnym. Tylko o czym? Gdy próbował sobie coś przypomnieć to zaraz okropnie bolała go głowa i tyle z tego było. Westchnął. Jakoś to będzie. Te wspomnienia pewnie nie były mu, aż tak potrzebne. Ale dziwnym trafem te odnośnie wojny pamiętał doskonale. Dalej nie wiedział o co chodziło z tym demonem ale postanowił to olać. W końcu też nagle znalazł się w zupełnie innym mieście. O cholerę tutaj chodziło. No nic. Nie miał innego pomysłu dlatego po prostu szedł za nią. Wampirem już nie był. Te ciało było zupełnie nowe. Boskie. Oczywiście w innym sensie. Coś mu powiedziała, że tutaj jest jego nowy dom. No nic przynajmniej ma gdzie spać. Ale ciekawiło go co to za kraina. Słuchał jej i słuchał, ale nie mógł tego wszystkie zrozumieć. To wszystko było dla niego nowe i dziwne. Był zagubiony niczym dzieciak, ale da rade. Zawsze dawał w poprzednim żywocie tak da i teraz.
- Co to za kraina?
Zapytał w końcu. Miał masę pytań, ale nie wiedział od czego zacząć dlatego wypowiedział właśnie te.


Ostatnio zmieniony przez Regis Darkness dnia Czw Kwi 30, 2015 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
[MG]Lydiana
[MG]Lydiana


Miano : Lydiana - Prasmok
Liczba postów : 15
Join date : 28/02/2015

Uliczka i Ulice Empty
PisanieTemat: Re: Uliczka i Ulice   Uliczka i Ulice EmptyWto Kwi 14, 2015 2:39 pm

Lydiana w milczeniu lekkim spoglądała się na niego, a potem na tą krainę. Jak jej dawno tutaj nie było aż ją znieczuliło to chwilowo. Spokojnie odetchnęła słysząc jego myśli, bo przecież potrafi czytać co nie? W dodatku uspokoił się po chwili jak zauważyła jego grymas twarzy, który ją trochę zasmuciła albo nie wiem co to było. Tak był zagubiony, nowe miejsca, nowe słowa i to że przebudził się na dobre stwórca Bóg Nicości.
- To jest Kraina Aitherios, tutaj zamieszkują Bogowie podziemi, właśnie tutaj zostałeś sklasyfikowany żeby tutaj mieszkać, pamiętaj nie wolno Ci zamieszkiwać górną część Panteonu - odpowiedziała spokojnie do niego. Miała ręce nałożone na siebie na piersiach. Co poradzić, że będzie mieć go na oku, jak własnego syna co ją to bardzo przerażało na początku może nie będzie aż tak źle. Po tym co rozmawiała z Adielem, coś faktycznie może kombinować nasz drogi Anioł Ciemności, może być faktycznie następnym zagrożeniem chyba? Odetchnęła.
- Dobrze mój drogi na pewno, spotkasz tutaj Boginię Pumokotołaków moją podopieczną, najlepiej jej szukaj w terenach Arvandoru w Puszczy Len Marlens, ona pewnie Ci więcej wytłumaczy czemu odrodziłeś się na nowo - odpowiedziała spokojnym głosem wiedząc, że ona raczej z tym poradzi. Lydiana nie ma chwili wytchnienia, zawsze gdzieś musi wędrować i rozglądać czy nic złego się nie dzieje, ale teraz to ma osobę której ufa.
- Dobrze mój Drogi teraz Ciebie zabiorę do innego miejsca, dasz radę, i pamiętaj odnajdź pumokotołaczkę kiedyś - odparła spokojnie do niego, jak podeszła do niego i dotknęła go ręką jedynie żeby nie puścił podczas teleportacji idąc przez portal.

z.t z Regisem
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Uliczka i Ulice Empty
PisanieTemat: Re: Uliczka i Ulice   Uliczka i Ulice Empty

Powrót do góry Go down
 

Uliczka i Ulice

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: AETERIUM :: Szczyt Arborea :: Kraina Aithérios :: Panteon :: Dzielnica Ythri-